Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Безкоштовні ігри трюки також відносяться до категорій

BMX Gravity Defied Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Автомобілі Бігалки Бігати й стрибати Бен 10 Бомби Бросалки Велосипеди Взривалки Вихованці Влучність Вода Вуличні ігри Гармати Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на вантажівках Гонки на велосипедах Гонки на джипах Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки по пустелі Дівчата Дінозаври Дайвінг Дельфіни Догляд за тваринами Доглядання Дорогоцінності Екстрим Збиралки Зима Коти Красуні Літаки Місто Мавпи Маріо Мода Модні ігри Морські ігри Мотоцикли Ніндзя На спритність Наруто Одягалки для дівчаток Океан Пінгвіни Паркур Перевдягалки Пригалки Реакція Серфінг Скейт Скубі-Ду Сніг Собаки Спанч Боб Стрибки Том і Джері Трансформери Трюки Черепахи Черепашки-ніндзя Швидкість Шоу Шрек Шутери

Трюки ігри безкоштовно грати онлайн

Демонстрація спритності свого тіла або окремо рук з`явилася ще в стародавні часи, коли вправні акробати стрибали сальто та інші піруети перед найвищими государями. У наш час трюкацтво дуже доступно і популярно, при цьому воно стосується різних спортивних дисциплін та вуличних екстремальних занять. Трюки можуть виконуватися виключно зі своїм тілом - акробатика, спортивна гімнастика, стрибки на батуті, стрибки у воду, фріран і так далі. Інші можуть виконаються зі своїм тілом, але з використанням додаткових предметів, в основному, як засіб пересування - скейтбординг, велотріал, сноуборд і так далі. Ще один варіант трюків, коли їх виконують з якимись предметами - професійно підкидають кульки, ножі, предмети з вогнем. Є й такі, які виконуються на великій швидкості на якомусь транспортному засобі - автомобілі, мотоциклі, вантажівці і навіть літаку, можуть і на коні, це називається джігітіровка. Крім цього, існує ще багато інших занять і спортивних дисциплін, де можуть бути виконані якісь унікальні трюки.

Ясна річ, що найбільше поширення трюкацтво має у вуличних видах спорту. Так, наприклад, є різні елементи, які виконують при стрибках на скейтборді, вони вимагають певного досвіду катання, а також великої наполегливості. Деякі з них, можуть легко калічити, робити якісь удари і інші травми. Багато видовищних трюків виконуються на велосипеді, як на великій швидкості, так і просто коли велосипедист стоїть на одному місці. До речі, вони користуються теж досить великою популярністю. Трюкацтво на вулиці красиве, але дуже потенційно небезпечне. Невірний рух може призвести до дуже плачевних наслідків.

Серед іншого акробати теж демонструють відмінні трюки, які проводять зі своїм тілом. Вони можуть робити стрибки з переворотами - сальто, при цьому робити відразу кілька переворотів поспіль, подвійне або потрійне сальто. Під час виконання трюку може додаватися пірует - переворот у поздовжній осі тіла. Сальто може бути виконане вперед і назад, назад виконувати легше, але воно психологічно більш страшне.

Часто трюки використовуються в якихось екнш фільмах або бойовиках. Їх виконують спеціально підготовлені каскадери, які вміють провернути небезпечну дію з мінімальним ризиком для життя. Є деякі актори, які самі виконують небезпечні трюки, не використовуючи послуги каскадерів.

Онлайн ігри дають нам відмінну можливість спробувати найрізноманітніші трюки, які Ви будете виконувати в якихось вуличних дисциплінах, в цирку або навіть під час зйомок. Деяким, з представлених тут трюків, можна дуже сильно здивуватися, адже в реальному світі їх виконати неможливо.