Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Безкоштовні ігри танки

Танки - це ті бойові машини, які володіють руйнівною потужністю і великим броньованим корпусом. Історія розвитку сучасного танка йде ще в 19 століття, коли створювалися перші броньовані машини на паровому двигуні. Вони мали колісний хід і не велике озброєння. Після створення двигуна внутрішнього згоряння, розвиток броньованої техніки отримав нове дихання. Великим проривом стало створення гусеничних танків, де використовується довга гусениця, якою обмотані всі колеса. Цим досягається краще зчеплення машини з поверхнею, тому як ця гусенична стрічка лягає на поверхню і колеса танка їдуть немов по рейках, тобто виходять нескінченні рейки.

На сучасних танках використовується велика кількість озброєння. Найголовнішим є великокаліберна гармата, яка стоїть на башті танка, вона може здійснювати руйнівні постріли. Віддача від цієї гармати може штовхати всю бойову машину назад. Крім цієї гармати, варто згадати ще ручний кулемет. Є автоматична радіокерована ракета, якою можна уражати повітряні цілі. Сучасні танки мають товсту багатошарову броню, яка здатна захистити їх від коммулятивного снаряду. Також, встановлено велику кількість датчиків, що показують розташування ворога, дають можливість бачити в темний час доби і так далі. Встановлено сучасні турбодизельні двигуни, які володіють величезною потужністю, адже танк повинен швидко маневрувати, а при його масі в 40-50 тонн це робити не так просто. Тому такі потужні двигуни споживають багато палива, близько 10 літрів на 1 кілометр шляху. Це є причиною, чому в нашій армії не так багато проходить практичних навчань на танку. На цій бойовій машині можна подолати різноманітні ландшафти, в тому числі болота, піски і навіть не великі водні перешкоди, якщо перед цим підготувати танк до їх подолання.

У найбільшій кількості танки були використані під час Великої Вітчизняної війни. Так, радянські війська використовували Т-34, який успішно себе показав проти німецьких Леопардів. У відомій великій курській танковій битві, перемогу здобули саме на Т-34. Це легендарний танк, якому зараз встановлений не один пам`ятник в країнах колишнього радянського союзу.

Є велика кількість ігор на танках. І всі вони відрізняються, як використовуваними машинами, так і форматом проведення бойових дій. У Вашому розпорядженні можуть бути прості танки, які мають тільки одну гармату. Також може бути встановлена ​​більша кількість озброєння. В одних іграх Ви повинні на танку очистити місцевість від ворогів, а в інших іграх битися за допомогою всього одного ворога, який на точно такій же машині б`ється з Вами. Можна з легкістю вибрати, що Вас більше цікавить і негайно почати гру.