Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Онлайн ігри стрибки також відносяться до категорій

BMX Gravity Defied Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Інопланетяни Інтелектуальні ігри Автомобілі Акули Амур Астероїди Бігалки Бігати й стрибати Бен 10 Вівці Велосипеди Влучність Вогонь Вода Втеча Вуличні ігри Герої Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на велосипедах Гонки на мотоциклах Гонки на тракторах Гонки по місту Гравіті Гроші Діти Дайвінг Дельфіни Джунглі Дорогоцінності Екстрим Жаби Зірки Зайці Замки Запускалки Збиралки Зима Квіти Кольорові ігри Кольорові блоки Коні Космос Коти Кролики Курчата Лінії Людина-павук М`ячик Місто Мавпи Маріо Медведі Мотоцикли Ніндзя На спритність Набивалки Наруто Небо Новорічні ігри Озеро Океан Олімпійські ігри Осінь Острів Пінгвіни Паркур Подарунки Подорожі Поні Понівіль Пригалки Природа Прості ігри Птахи Реакція Ретро ігри Рибалка Ролики Руйнування Садок Санта Клаус Свині Серфінг Скейт Скубі-Ду Смішарики Сноуборд Собаки Старі ігри Страшилки Стрибки Тетріс Трюки Фрукти Халк Черепахи Шарики Швидкісний спуск Швидкість Школа Шоу Шукати предмети

Грати безкоштовно в онлайн ігри стрибки

Бігати, стрибати чи веселитися? Звичайно ж стрибати! Адже стрибки не тільки корисні для здоров`я, але й дуже забавні, якщо грати в онлайн ігри стрибки. Стрибок - це періоду в якому тіло відривається від землі і прагне перевести потенційну енергію у кінетичну. Щоб зробити стрибок необхідно напружити необхідні м`язи і зробити ривок тіла. Розвиваючи вибухову силу м`язів можна досягти хорошого результату в стрибках. Багато спортивних змагань, особливо олімпійської програми, включають в себе використання стрибків. Є окремі види спорту лише зі стрибків. Стрибають зазвичай або в довжину, або у висоту, іноді використовують різні предмети для вчинення стрибка, це може бути жердина, батут або ще якийсь інший предмет. Тільки завдяки стрибкам існує безліч акробатичних трюків і в принципі вся спортивна гімнастика заснована саме на стрибках.

Ігри жанру стрибки - це за своєю суттю прості онлайн ігор, граючи в які не потрібно сильно напружуватися щоб пройти на наступний рівень, думати як вирішити ту чи іншу задачу, основна дія з боку гравця - просто клікати мишкою у потрібний момент і все. Здавалося б що такі ігри не особливо цікаві, але це зовсім не так, адже граючи саме в ці ігри людина відпочиває і релаксує, забувається від суєти сірих днів і поринає у світ прекрасної комп`ютерної флеш графіки. Спритно клікаючи по клавіші мишки гравець продовжує розвивати сюжет гри, здавалося б уже все, кінець гри, але ні, ще один клік і гра продовжується знову і знову. Існує безліч місій виконання яких неможливо без здійснення стрибків. Стрибки об`єднують різні жанри ігор, найчастіше це бродилки або пригоди, але є безліч аркадних ігор зі стрибками, у військових іграх теж зустрічаються стрибки. В принципі всі динамічні ігри за участю ігрового персонажу будуть використовувати стрибки, як один із засобів для пересування. Ви тікаєте від когось або женетеся за кимось, долаючи на своєму шляху всілякі перешкоди, це майже віртуальний паркур. Так це практично паркур, адже в цих іграх потрібно боротися з висотами і довгими парапетами, небувалими перешкодами на шляху і тим лімітом часу, який даний, щоб дістатися з точки А в точку Б. Ігри стрибки дуже затягують, вони як електронний наркотик, хочеться грати ще і ще. До того ж в ігри стрибки онлайн грають як діти так і дорослі, вони однаково цікаві усім.