Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Безкоштовні ігри онлайн стратегії

Бути хорошим тактиком не просто, а гарним стратегом ще важче. А хтось знає, чим відрізняється тактика від стратегії? Насправді все дуже просто, тактика це більш вузьке поняття, яке характеризує дії в конкретний час, у конкретному місці і в певних умовах, а стратегія широке поняття, яке має довгостроковий перебіг. Під стратегією розуміється тривалий курс розвитку або проведення певних військових операцій, якщо це стосується військової стратегії. Для того, щоб розробити певний курс розвитку, потрібно скласти план по якому будуть виконуватися певні операції. У плані повинні бути враховані всі фактори, які можуть впливати на розвиток - це і буде стратегічне завдання.

За принципом розробки різних планів і курсів розвитку було придумано велику кількість стратегічних ігор. Є дуже масштабні стратегії, які створені як комп`ютерні ігри, туди закладено максимальну кількість різних факторів, відмінна графіка і промальовування всіх деталей гри, але є стратегії і у флеш іграх, вони більш прості, але їх плюсом є хороша доступність для користувачів. У них легко почати гру і потрібно проявляти певні знання, щоб домогтися бажаного результату. В іграх буває два типи стратегій, одні спрямовані на розвиток чогось, наприклад країни, міста, села чи навіть простого заводу, а є військові, де Вам потрібно проводити бойові операції, розвивати військову базу і захоплювати або знищувати армії супротивників. Якщо Ви виберете простий мирний спосіб гри, де потрібно розвиватися, то там доведеться зіткнутися з певними труднощами, наприклад, брак природних копалин або ж якісь кліматичні катаклізми. Також величезна складність в грі може виникати через конкурентів, які намагатимуться витіснити Вас з ринку продуктів - це якщо Ви будете керуючим якогось заводу чи фабрики. У військових стратегіях основні труднощі будуть виникати з військом супротивника, яке не даватиме можливості спокійно розвиватися. Тут Вам потрібно бути більш рішучим і відважним, не боятися пустити свої останні сили у бій, щоб відстояти територію.

В кожній конкретній грі закладений певний сенс, але, загалом, у всіх іграх з даного жанру Вам потрібно буде добитися абсолютного правління. Десь потрібно буде стати монополістом на ринку якихось товарів, десь потрібно розширити свої володіння на всю доступну територію, десь цю територію потрібно просто захопити і знищити будь-який опір, способи досягнення абсолютного правління різні, але у всіх Ви повинні проявляти наполегливість і відмінне розуміння ситуації, в якій опинилися.