Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Грати безкоштовно в онлайн ігри шутери

Shoot - з англійської перекладається, як стріляти, тобто шутери, це типові стрілялки. Після важкого робочого дня всім чоловікам хочеться трохи розслабитися і постріляти в якійсь грі. Хтось влаштовує баталії прям у себе в офісі, і проводить чемпіонат по Counter-Strike між співробітниками або навіть різними офісами. Хтось любить поодинці постріляти в Бателфілдс або Квейк, щоб було побільше крові і частини від ворогів розліталися в різні боки. Ну а для тих, хто любить попростіше сюжет, відмінно підійдуть онлайн ігри, де можна знайти будь-який шутер на своє бажання.

Найпопулярнішими шутерами, безперечно є динамічні ігри з гострим сюжетом, де Вам потрібно бігати від першої або від третьої особи зі зброєю в руках і вбивати натовпи противників. За сюжетом гри Ви можете бути звичайним солдатом, який на полі битви зустрівся із численною армією супротивника лицем до лиця. В іншій грі, Ви можете бути бійцем спецназу, якому потрібно поступово позбуватися від супротивників, щоб потім підірвати ворожу базу. Є більш фантастичні ігри, де доведеться битися з якимись інопланетними істотами або навіть роботами. Також популярними є шутери, де потрібно знищувати містичних істот - це можуть бути зомбі, монстри або привиди. Такі ігри, можуть порадувати великою кількістю різної зброї, тут є і кулемети, і автомати, і лазерна зброя і багато чого іншого, розібратися з ним не складе для Вас особливої ​​праці.

А хочете постріляти в якомусь тирі, прям не виходячи з дому? Для цього підійдуть онлайн ігри, в яких замість курсора мишки у Вас буде приціл від зброї і стріляти потрібно буде від першої особи. У таких тирах будуть, як прості статичні мішені, в які потрапити досить легко, так і вельми динамічні мішені, які можуть швидко пересуватися по всьому екрану. Саме тут надається відмінна можливість, щоб потренувати свої навички у стрільбі і влучності. Ви можете відчути себе професійним снайпером, який сидить на даху будинку і шукає свою жертву серед інших людей. Якщо Ви не утримаєтеся і зробите постріл не по тій людині, то місія буде провалена, також місія буде провалена, якщо Ви промахнетеся, тому повинні дотримуватися правила: один постріл - один труп.

До речі, в багатьох іграх з цієї категорії, Ви будете керувати не якимось персонажем, який вбиває всіх інших. У багатьох іграх потрібно буде керувати якоюсь бойовою технікою - танком, літаком, морським кораблем, космічним кораблем, які за допомогою пострілів знищують інші ворожі об`єкти. В принципі, стрільба з техніки, не особливо відрізняється від стрільби зі звичайної ручного зброї, але все-таки сюжет такої гри буде зовсім іншим.