Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Грати в ігри для дівчат шопінг

Напевно, з появою перших спеціалізованих магазинів по одягу, прикрасами та аксесуарів до одягу і з`явилося бажання шопитися. Шопити, тобто ходити і скуповувати практично всі речі без розбору в магазинах. Головне щоб річ була пріглядна і не дорога або навіть дорога, якщо на те дозволяє фінансове становище. Справжній шопінг може бути тільки у великому місті, де існує безліч різних, конкуруючих між собою, магазинів і модних брендів.

Шопінг - це одне з найулюбленіших занять будь-якої дівчини. Часто шопінг переростає в цілу хворобу, яку сам шопогололік пояснити не може, йому просто хочеться скуповувати все що тільки можна. Онлайн ігри можуть допомогти такому шопоголіку тим, що тут можна все купувати за віртуальні гроші, які необмежені і Ви маєте можливість повністю в своє задоволення щось купувати. Але пройтися по магазинах і купити собі якусь новинку модного бренду люблять практично всі. Онлайн шопінг не вимагає від Вас жодних фізичних дій і тим більше фінансових витрат. Ви просто вмикаєте свою улюблену гру з потрібними Вам магазинами і відправлятися в довгу подорож по цих магазинах, все дуже просто і зручно. Немає ніяких труднощів, які можуть виникнути в реальному світі у вигляді відсутності грошей або поганого обслуговування в бутіку. В іграх виключені всі неприємні ситуації, які можуть створити Вам якісь клопоти, Ви просто берете і насолоджуєтеся відмінним проведенням часу за покупками найцікавіших новинок зі світу одягу.

Ігри про шопінг дозволяють Вам проявити себе в ролі продавця-консультанта в різних магазинах, щоб допомогти в шопінг клієнта і надати йому необхідні послуги, які надають Вам, коли Ви займаєтеся шопінгом. Це не проста робота, що вимагає певних навичок, але граючи в такі ігри Ви зможете дуже швидко придбати ці навички. Ви зможете побувати в ролі продавця квіткового магазину, зможете складати букети і композиції з різних квітів. Чи зможете побувати в ролі консультанта в магазині одягу і допомагати підбирати відвідувачкам вбрання, прикраси, головні убори та аксесуари. Також Ви можете виступити як завзятого шопоголіка, блукаючи по магазинах і скуповуючи все підряд не замислюючись про ціни і кількості грошей в гаманці. А магазини в онлайн іграх бувають дуже різні. Ви можете купувати, як одяг, прикраси, косметику, також і аксесуари для декору і навіть їжу - все це є в цих іграх. Вдалого Вам шопінгу!