Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Ігри манікюр безкоштовно грати онлайн

Сучасна дівчина насилу могла б уявити своє життя без якісного манікюру. Фарба на нігтях - це така, здавалося б, проста річ, а, насправді, вона здатна відмінно підкреслити красу рук дівчини. Хлопчакам в цій справі простіше, адже цілком достатньо, щоб їх нігті були підстрижені і чисті. Однак типова дівчина - це любителька шикарних нігтів, довгих, доглянутих і нафарбованих. Тим не менш, варто відзначити, що манікюр не призначений для миття посуду, та й будь-якої роботи по дому, в тому числі кулінарії, тому дівчина з такими нігтями лише випромінює красу. До домашнім клопотам вона менш придатна. У чоловіків може виникнути цілком логічне запитання: «А навіщо ж тоді дівчата потребують красивих нігтях?». Макіяж, зачіска - тут все зрозуміло. Але манікюр? До того ж, чоловіків не особливо-то і приваблюють нігті, а часом і зовсім відлякують, бо дівчина ніби стає збройної. Можливо, це якийсь спосіб похвалитися своїми нігтями перед іншими дівчатами і показати, як вони чудово доглянуті. Питання залишається відкритим. Однак манікюр існує і донині, і він вельми доповнює образ жінки.

У яких випадках існує манікюр? Насправді, варіантів цих безліч, і залежать вони від кольору лаку, довжини і форми нігтів. Кожна дівчина характеризується власною формою нігтів, залежно від якої підбирається певний малюнок, елегантно підкреслює цю форму. Бувають малюнки, що зображають цілу картину. Зазвичай всі нігті мають одне і те ж зображення, але більш дорогий варіант манікюру увазі нанесення на кожен ніготь окремого неповторного твору. Існує чимало спеціалізованих салонів для створення якісного манікюру, однак більшість дівчат воліють займатися цим самостійно, що пояснює величезну кількість кольорових лаків на їх поличках. На створення чогось унікального йдуть цілі години, особливо, якщо все робиться з нуля, а не береться готовий малюнок. Не секрет, що не у кожної дівчини хороша структура нігтів, тому багато змушені користуватися накладними нігтями, що клеяться на платівку власних. Такі нігті мають готовий малюнок. Залежно від клею і швидкості росту своїх нігтів можна сказати, наскільки довговічні будуть накладні нігті.

Ви можете побачити різні варіанти якісного манікюру в спеціалізованих онлайн іграх, за допомогою яких можна або скористатися готовим зразком, або створити щось нове, не витрачаючи на це багато часу. Від вас буде потрібно лише натискання деяких клавіш. Потім ви зможете спробувати реалізувати будь-яку ідею на власних нігтях.