Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Ігри для хлопчиків про роботів також відносяться до категорій

Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Ігри про тварин Інопланетяни Інтелектуальні ігри Автомобілі Арена Атака Бігалки Бійці Бен 10 Битви Бомби Бродилки для хлопчиків Будівництво Війни Вантажівки Вода Герої Гонки з перешкодами Гонки на мотоциклах Гроші Детективи Доставка Екшн Жуки Загадки Задачі Залізна людина Запускалки Захист Збиралки Зброя Зомбі Картинки Квести Комікси Комахи Конвеєр Кораблі Коридори Космічні ігри Космос Лінії Лабіринти Лицарі Міккі Маус Місто Майбутнє Медицина Механізми Морські ігри Мотоцикли Наука Оборона Онлайн ігри Перевезення Подорожі Політика Пошук предметів Прибирання Пригалки Прогрес Протистояння Ретро ігри Рибки Робота Розвиток Руйнування Рятувалки Солдати Сонік Старі ігри Стрілялки для хлопчиків Стрибки Тактика Творчість Теніс Територія Тетріс Торт Трансформери Трюки Уважність Фізика Фарби Фентезі Черепашки-ніндзя Шарики Шахи Шукалки Шутери Ящики

Безкоштовні ігри про роботів онлайн

З усіх боків ми можемо почути, що наше майбутнє за роботами. Але чи дійсно вони зможуть допомагати людям або ж можливий такий сценарій розвитку подій, як це продемонстровано у фільмі Термінатор? Дійсно, багато вчених спрямовують усі зусилля на розробку високотехнологічних машин, які можуть виконувати велику кількість фізичних операцій і при цьому бути максимально автономними. Реально ефективні прототипи ще не були розроблені, але людство вже далеко зробило крок вперед. Створені такі машини, які можуть пересуватися як людина і з ними можна розмовляти, інші машини можуть займатися домашнім прибиранням, ще якісь роботи можуть готувати щось елементарне. Їх здібності визначаються тільки тим, на що вони були запрограмовані розробниками, не більше того. Великим б проривом став винахід штучного інтелекту, який міг би мислити подібно людському мозку, тобто непередбачувано, але поки можна тільки програмувати простих роботів на функції подібно такому: «якщо так, значить робити так» і так далі.

У фантастичних фільмах ми можемо побачити різні прототипи роботів, які можуть вільно розмовляти, виконувати будь-які команди, які їм дадуть або навіть вільно мислити. Таких роботів ми можемо побачити в Зоряних війнах, деякі з них мають дивний вигляд, але тим не менш володіють штучним інтелектом. Є дуже популярний фільм «Я робот», де Уїллу Смітту доводиться битися з роботами, які вийшли з під контролю людства і почали здійснювати вбивства. Хочеться також згадати один з самих касових фільмів «Термінатор», де комп`ютерна система з штучним інтелектом, вийшла з під контролю і почала війну проти людства. Роботи у фільмі були обтягнуті шкірою, і в їх тілі залізо становило лише скелет. Такі роботи називаються кіборги, тому як мають вигляд людини. Кіборги зустрічаються не тільки в одному фільмі. Згадати хоча б фільм «Чужий», де разом з героями фільму, звичайними людьми, знаходилися ще й роботи, які володіли такими ж почуттями та емоціями, подібно до людини. Кіборги це більш досконалі створіння, ніж звичайні роботи і їх створення ще дуже не близько, хоча вже зараз ведуться деякі розробки.

В іграх з цього жанру Ви зможете зустрітися з найрізноманітнішими роботами і кіборгами, які виконують роль супергероїв і знищують різних ворогів. В одних іграх, вони практично не уразливі, а в інших вельми ранимі й потрібно берегти їх від ворожих снарядів. Ігри сподобаються всім любителям наукової фантастики, а також хлопчикам, які люблять просто постріляти і побувати в якомусь динамічному екшені, з використанням великої кількості різної зброї.