Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Ігри про птахів також відносяться до категорій

Angry Birds Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Їжа Інопланетяни Історія Атака Бізнес Битви Бомби Будинок Вежі Веселі ігри Влучність Втеча Гармати Гольф Готувати їжу Гравіті Дінозаври Дизайн Дракони Жуки Запам`яталки Запускалки Захист Збиралки Зброя Злі птахи Зума Йетіспорт Картинки Катапульти Квіти Квести Кораблі Курчата Лінії Лучник М`ячик Мавпи Модні ігри На спритність Небо Оборона Обслуговування Одяг Охорона Пазли Перукарня Печиво Пляж Побачення Погоня Подорожі Покемони Полювання Пригалки Приготування їжі для дівчаток Природа Птахи Реакція Рушниці Свині Середньовіччя Собаки Солдати Стрільба з лука Стрілялки для хлопчиків Стрибки Творчість Три в ряд Фізика Фарби Ферма Фермер Фрукти Хокей Шарики Швидкість Шукати предмети Шутери Яйця

Ігри онлайн птиці

Пернаті літаючі тварини, які завоювали небо в своєму екологічному просторі - звичайно ж, це птахи. Завдяки своїм адаптація та біологічним змінам в результаті еволюції вони змогли злетіти. Птахи літають завдяки тому, що у них полегшені кістки, вони мають не суцільну кістку, а в ній знаходяться проміжки з повітрям. У цих тварин присутнє двостороннє дихання, вони можуть одночасно вдихати і видихати. Температура їх тіла в кілька разів вище, ніж у всіх інших тварин, що є результатом їх великої м`язової активності під час польоту і швидким обміном речовин. Ну і звичайно ж, тільки у птахів тіло вкрите пір`ям і пухом. Пір`я мають на верхніх кінцівках - крилах, а пір`єподібним пухом вкрите все тіло. Завдяки пір`ю птахи і можуть літати, адже ним вони створюють більший тиск під пір`ям, ніж воно є зверху. Замість звичайної щелепи, як у всіх інших тварин вони мають дуже твердий дзьоб, яким можуть збирати різні ягоди і насіння, довбати тверду кору і підбирати різних жучків, черв`ячків та інших дрібних тварин. Розмножуються за допомогою яєць, які довго гріють, є турбота про потомство, вчать пташенят всіх особливостей виду.

Птахи населяють найрізноманітніші ландшафти. Ми їх можемо зустріти в жарких тропіках і в холодній Арктиці. Є дуже велика особливість, якою володіють тільки птахи - міграція. На холодний період року вони збираються у великі зграї і мігрують у теплі краї, де знаходяться поки не настане потепління. Дуже цікавою особливістю є те, що вони повертаються саме в ті місця, де були попереднього року, але це не всі птахи, але є види здатні на це. Є велика частина водоплавних птахів, ареалом життя яких є якісь водойми і там вони себе найбільш комфортно почувають. До цього типу тварин відноситься багато видів, які не здатні літати, згадати хоча б тих же пінгвінів.

Птахи дуже добре почуваються біля людей. Людина одомашнили багато видів цих тварин і тепер використовує їх для свого ж блага. Є деякі види, такі як папуги, які здатні запам`ятовувати і повторювати людські звуки. У містах зараз живе дуже багато птахів, які пристосувалися до умов міста, а іноді навіть сильно залежать від людського корму.

Ігри, які тут зібрані будуть цікаві дуже багатьом людям. Тут миленькі пташки виявляються в різних ситуаціях і в пригодах з яких їм потрібно буде допомогти вибратися. Також є частина ігор в яких Вам доведеться працювати з різними картинками із зображенням птахів. Це незаперечно цікаві тварини, які вимагають нашої уваги, так давайте дамо їм цю увагу.