Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Ігри для дівчаток поцілунки

Поцілунком називається незабутній процес зіткнення губ закоханих одне в одного людей. Згідно з дослідженнями вчених, під час даного процесу організм виробляє ендорфіни - гормони щастя - що приносить людям відчуття насолоди і абсолютно неймовірні емоції. Однак слід пам`ятати про правила особистої гігієни, цілувати можна лише ту людину, з яким ви знайомі і по відношенню до якого відчуваєте почуття. Позитивні емоції - це, на жаль, не єдине, що викликає поцілунок, оскільки процес супроводжується передачею безлічі бактерій і мікробів, у тому числі хвороботворних. Тому, якщо вашого партнера мучить гостре респіраторне захворювання, то з поцілунком воно без проблем перейде і до вас. Поцілунок є дуже тонким і інтимним процесом, що здійснюються лише з тим, кому ти довіряєш цілком і повністю.

Існує кілька видів поцілунків. Причому багато з них відбуваються не тільки закоханими парами. Безумовно, для них характерні найпалкіші і тривалі з поцілунків. Однак є і більш прості види поцілунків: між родичами, друзями або колегами. Наприклад, самий звичайний чмок в руку або щоку. Він являє собою знак поваги, привітання, схвалення - чого завгодно, що виражає добрі наміри. Так люди висловлюють свої емоції і почуття по відношенню до інших. Поцілунок - нормальне явище при зустрічі старих друзів або знайомих. Сьогодні це широко розповсюджене явище як у суспільстві, так і в усьому культурному світі. Поцілунок використовується в різних країнах і може виражати різне. Мати, цілуючи свого маленького дитини, висловлює свою турботу і любов, і це може тривати протягом усього подальшого життя.

Дана категорія сповнена найцікавіших ігор, які дуже сподобаються маленьким дівчаткам. Вони зможуть створювати власні пари, які потім будуть цілуватися. Велика частина ігор грунтується на ситуаціях, коли закоханій парі потрібно допомогти поцілуватися. Зробити це непросто, оскільки їм постійно буде хтось заважати. Необхідно бути напоготові, уважно дивитися по сторонах, щоб ніхто не дивився на закоханих, поки вони цілуються. В іншому випадку завдання буде провалено. Робити це потрібно буде настільки довго, наскільки необхідно для досягнення конкретного емоційного стану і переходу на наступний рівень. Кожна гра характеризується наявністю певних правил, дотримуючись яких, необхідно буде грати і уважно стежити за закоханою парою. Якщо ви хочете випробувати поцілунок, але вам не дозволяє вік, то варто спробувати ігри даного жанру. На якийсь час вони вас зацікавлять, оскільки поцілунок є найдивовижнішим процесом вираження власних почуттів.