Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Безкоштовні ігри онлайн пазли

Ще з самого дитинства для дітей купують цікаві настільні іграшки, суть яких полягає в тому, що потрібно з окремих маленьких фрагментів складати велику картинку. Ці іграшки отримали назву пазли. Назва пішла скоріше від того, що ці фрагменти не просто потрібно покласти разом, а скріпити між собою за допомогою спеціальних пазів. Кожен такий фрагмент має пази, які вдало вставляються один в одного. Але часто творці пазлів роблять в кожному окремому фрагменті різні розміри чи форму цих пазів, візуально це може бути непомітно, але коли Ви спробуєте скріпити ці фрагменти, то вони не будуть підходити, а будуть добре скріплювати тільки ті, які підходять по малюнку картинки. Це робиться з метою полегшити збирання пазла, так, наприклад, при якихось однотонних ділянках картинки (небо, море, суцільний один колір), коли багато фрагментів можуть бути поставлені поряд, потрібно ще їх підібрати і по пазах.

Зазвичай складність пазла визначається кількістю фрагментів, які Вам потрібно зібрати. Бувають прості пазли, які складаються з декількох фрагментів, приблизно до десяти чи двадцяти штук. Вони підходять для маленьких дітей, які тільки починають мислити логічно і здатні знаходити певні закономірності. Для старших дітей є пазли, які розбиті на більшу кількість фрагментів, відповідно кожен окремий пазл менше розміром і вся картинка більша. Для справжніх авантюристів створюються важкі пазли, які містять від тисячі і більше фрагментів. Часом на складання такої картинки потрібно не один день або ж допомога кількох людей. Але після того, як завдання буде виконано, і картинка складена, своїми досягненнями можна буде похвалитися. Так, наприклад, багато любителів пазлів садять всі частинки картинки відразу на клей на якомусь полотні і потім такий твір можна сміливо вішати на стіну, як якусь красиву картину.

Безсумнівно, пазли мають дуже велику корисність для розвитку логічного мислення дитини, вміння знаходити якісь закономірності і здатності збирати частинки в єдине. Якщо немає можливості прикупити якийсь хороший і великий пазл, то відмінною альтернативою цьому стануть онлайн ігри. Тут представлена ​​велика кількість картинок з улюбленими мультиплікаційними героями, які Вам потрібно буде складати, є вибір складності, тобто кількість фрагментів на які потрібно розбити картинку. Якщо Вам подобаються більше красиві пейзажі або натюрморти, а не мультики, то знайдуться і такі ігри. В одних Ви зможете думати необмежений час над тією чи іншою картинкою, а в деяких потрібно буде поспішати, тому що йде відлік часу.