Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Ігри для дівчаток макіяж

Найчастіше дівчат не задовольняє одна лише природна краса, тому в хід йдуть різні косметичні засоби, що підкреслюють певні елементи обличчя. Конкретні засоби існують практично для будь-якої частини тіла: помада - для губ, олівець і туш - для очей, пудра - для носа і щік тощо. Практично ніщо не залишається без уваги. Однак слід пам`ятати про самих елементарних правилах мистецтва макіяжу. У першу чергу, необхідно знати міру: чи не ліпіть на обличчя всі підряд, оскільки велика кількість косметики зашкодить вашій природній красі. Друге правило - це відповідність макіяжу віком дівчини. Тут все просто: чим молодше жінка, тим ніжніше повинна бути косметика. І третій важливий момент: косметику слід підбирати під певний захід: у школі чи на роботі у вас має бути один макіяж, а на вечірці або святі - зовсім інший. І це далеко не всі правила, про які необхідно пам`ятати в процесі нанесення засобів на шкіру обличчя.

Дівчата починають цікавитися макіяжем з самих ранніх років. Тоді вони пробують наносити косметику або крему на обличчя. Звичайно, спочатку це виглядає безглуздо і кумедно, проте практика робить свою справу: поступово макіяж поліпшується. Іноді трапляється, що навіть представники сильної статі наносять макіяж при необхідності приховати деякі дефекти на обличчі. Крім того, макіяж - це обов`язковий атрибут учасників телевізійних програм, причому він може складатися з одного тільки легкого тонального крему, який закриває зморшки і прищики, прибирає цятки і будь-що інше. Яскравий макіяж наноситься акторам театру або цирку, причому для цього наймають професійних гримерів, що спеціалізуються на створенні творчого образу. Отже, як ми можемо помітити, макіяж і косметика - це невід`ємна частина сучасного суспільства. Будь-яка людина прагне до ідеалу, мріє про досконалої шкірі і обличчі, що й змушує його наносити тонни косметичних засобів.

Однак не слід забувати про те простому факті, що з часом косметичні засоби псують чистоту обличчя, і, як результат, воно стає менш природним, ніж було раніше. У цьому зв`язку необхідно використовувати косметику в мінімальних кількостях, якою б безпечною і якісною вона не була. Те, що, дійсно, зробить ваше тіло і обличчя прекрасним, так це здорове харчування. Не меншу роль відіграють заняття спортом, а також відвідування сауни, що допомагає шкірі очиститися, стати більш пружною і молодий. Ви маєте можливість ознайомитися з існуючими засобами косметики, а також навчитися способам їх нанесення за допомогою корисних онлайн ігор зі спеціальної категорії.