Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Ігри онлайн літалки

Людина з давніх часів мріяла літати подібно до птаха. Було багато не вдалих спроб, до того, як у небо злетів перший літак. Але ще в 16 сторіччі відомий художник і вчений Леонардо да Вінчі зробив креслення літального апарату, який мав усі шанси підкорити повітря, але тоді ці креслення не було сприйняті серйозно і реальний прототип не був розроблений. Тільки через пару століть брати Монгольф`є розробляють першу у світі повітряну кулю, яка піднімається у повітря за допомогою нагрітого повітря і після ще століття створили перші літальні апарати. Спочатку це були величезні дирижаблі, які мали в собі великий обсяг повітря, що дозволяв їм летіти, але на відміну від повітряних куль, їх політ вже був контролювати і можна було його направити в потрібну сторону. Потім були спроби зробити літак, пробували навіть використовувати крила, які робили помахи подібно птахам, але такі апарати не літали. Після появи і розвитку двигунів внутрішнього згоряння, почали розроблятися перші літаки з пропелерами.

Після появи перших літаків, розвиток літальних апаратів різко пішов вгору. Спочатку вони використовувалися виключно для дослідницьких і військових цілей, але трохи пізніше з`явилася і цивільна авіація, яка могла доставити людину швидко в будь-яку ділянку Землі. Сильним проривом, стала розробка реактивних двигунів, які ставилися на військові, а пізніше і на цивільні літаки. Реактивні двигуни допомагали розвивати велику швидкість і могли забезпечити кращу маневреність літального апарату. Також великим проривом у літальній справі, став винахід вертольота. Він, на відміну від свого старшого товариша літака, здатний літати горизонтально і вертикально, вперед і назад. І отримав велике поширення не тільки у військовій справі, але і в різних рятувальних та дослідницьких операціях.

Після того, як людина навчилася літати на Землі, з`явилося величезне бажання злетіти вище неба, щоб піднятися в самий космос. Були розроблені ракети, які могли подолати земне тяжіння і розвинути першу космічну швидкість, щоб покинути межі атмосфери. На таких ракетах в космос був запущений перший супутник, а потім і людина. Була відправлена ​​експедиція на Місяць і взяті зразки цього небесного тіла.

Широкі можливості для польотів, як на Землі, так і за її межами надають онлайн ігри. Тут Ви зможете з легкістю знайти для себе гру, в якій будете літати на літаку або на вертольоті, виконувати бойові операції або займатися порятунком людей. Є можливість відправитися на міжгалактичну війну на своєму літаючому кораблі. Вас очікують приголомшливі динамічні дії, де потрібно буде розсікати повітря в нескінченних небесних просторах. Знайдіть хоч одну людину, якій це не сподобається.