Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Безкоштовні ігри онлайн лінії

Старші люди, напевно, дуже добре пам`ятають стару комп`ютерну гру Lines. Суть гри полягала в тому, що Вам потрібно було ставити, як можна більше однакових об`єктів в одну лінію, після чого вони зникали, а гравець отримував певну кількість очок. Ставилися вони не переміщенням сусідніх елементів між собою, як це робиться в інших аркадних іграх, а ці об`єкти з`являлися в різних частинах поля, і можна було натискати на них, щоб вони переміщалися у вказане місце, якщо перед ними немає якихось перешкод. Якщо Ваш хід був зроблений вдало, і така лінія зникла, то нічого нового не з`являється, і Ви можете робити наступний хід. Якщо ж Ви не змогли використати спробу в повній мірі, тоді на ігровому полі з`являється кілька нових елементів, які слід прибирати. Зазвичай використовувалися якісь кульки або подібні елементи, які можна було добре розділяти за допомогою кольору. Тривалість гри визначалася можливістю робити такі переміщення, якщо Ви вже не можете щось перемістити, то на цьому гра завершується. На основі цього сюжету було створено цілу категорія ігор, де Вам належить ставити різні елементи в одну лінію, щоб вони зникали.

Не у всіх іграх з цієї категорії потрібно буде ставити однорідні об`єкти таким чином. Для цього існують різні прийоми: десь потрібно перетягувати цілу ігрову лінію; в іншій грі Ви можете переставляти їх за допомогою переміщення; а ще є і аркада на подобі стрілялок, де потрібно буде вистрілювати такими елементами, щоб утворити цю лінію. Дані аркади надзвичайно цікаві і можуть подобатися в більшій мірі дорослим людям, ніж дітям. Адже в них не потрібно сильно напружувати мислення, а просто виконувати прості перестановки, іноді навіть хаотичним чином. Багато людей досягають певного рівня майстерності, але для цього потрібно витратити не одну годину за такими аркадами. Природно, що всі навички приходять з досвідом, але можна спробувати відразу розібратися в алгоритмі тієї чи іншої гри і вже далі Вам буде грати значно легше, адже Ви зрозумієте принципи за якими з`являтися якісь елементи або як їх краще ставити в лінію.

Тут використовуються самі яскраві кольори, щоб не можливо було плутати об`єкти і легко з ними управлятися. До того ж, яскраві контрастні кольори роблять весь процес набагато цікавіше і більш барвистим. Іноді в гру додається відлік часу, що змушує думати швидше, і якщо Ви не будете вкладатися в поставлений час, то Ви можете дуже швидко програти. Лінії - це геометричні тіла і спробуйте вписатися в цю геометрію в іграх, які представлені в даній категорії.