Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Ігри лабіринти грати онлайн

Величезне розгалуження коридорів, по яких можна пересуватися, утворюють лабіринти. Лабіринти дуже часто це випадково створені розгалужень, які утворилися під час будівництва великих споруд або через будівництво довгих підземних шахт, які потім з`єднували між собою. Існують спеціально створені лабіринти для того, щоб проводити наукові експерименти або ж придумувати різні задачки на логіку. Так, вчені проводять досліди з різними тваринами для визначення їх рівня інтелекту, тварина поміщається в одному кінці заплутаного лабіринту і якась приманка (зазвичай їжа) в іншому. Після цього засікається час, за який зможе тварина дістатися до приманки, також встановлюється поведінка її під час пошуків, як ці пошуки проходили, випадковим чином чи ні, встановлюються певні закономірності пересування тварини.

Є ручні ігри, в яких Вам потрібно буде провести кульку по лабіринту. Так створюється не велика платформа, на якій робиться складний лабіринт з великою кількістю ходів. У цей лабіринт вставляється кулька, яка може вільно котитися. Тому потрібно нахиляти цю платформу в різні боки, щоб в ній котилася кулька в заданому напрямку до протилежного кінця лабіринту. На сучасних пристроях - планшетах або мобільних телефонах, де встановлений гіроскоп, є можливість грати в такі віртуальні ігри, де котиться кулька від того, що Ви будете нахиляти пристрій в одну або іншу сторону. Крім того в рівні можуть додаватися якісь перешкоди, наприклад, віртуальні дірки, які потрібно акуратно обходити.

Всі ігри з лабіринтами створені для того, щоб Ви займалися якимось пошуком. Зазвичай потрібно буде шукати вихід з цього лабіринту, але в багатьох іграх також вставляються якісь предмети, які слід збирати і вже інтерес до такої гри зростає. Онлайн ігри представляють широкі можливості, для створення самих різних лабіринтів. В одних вигляд буде від першої особи і знайти вихід буде значно складніше, особливо якщо весь лабіринт монотонний, в ньому кожна ділянка схожа з іншою. Якщо ж вид зверху, то знайти вихід з такого лабіринту значно легше, адже Ви можете простежити наперед за всією дорогою, але тоді завдання ускладнюється розміром ходів або їх кількістю, іноді роблять темні лабіринти і пересуватися доводиться практично наосліп. Дуже цікавими і в той же момент складними є 3D лабіринти, які використовують тривимірну графіку. По ним Вам потрібно буде провести якусь геометричну фігуру, але це зробити дуже непросто, адже всі ходи заплутані не на одній площині, а додана ще одна точка відліку координат.