Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Ігри онлайн на увагу

Уважність дуже важлива риса людини, яка сприяє нормальній життєдіяльності. Подумайте тільки, якщо б всі люди були розсіяними і не уважними, вони постійні би щось забували, доводилося повертатися в те місце, де вони були, щоб шукати там якісь речі, які забули, а скільки потрібно було б всього записувати, щоб не забути. Уважність безпосередньо пов`язана з пам`яттю людини, але крім пам`яті ще дуже важливу роль відіграє вміння зосереджуватися на чомусь одному і абстрагуватися від усього зайвого. Завдяки бездоганній уважності, люди можуть нормально працювати над якоюсь серйозною розумовою роботою, якимись складними процесами. Якщо Ви відчуваєте, що у Вас є деякі проблеми з власною увагою, то потрібно завести собі щоденник і записувати все, що з Вами відбувалося, і чим Ви займалися за день. Так, у людей похилого віку починаються деякі проблеми з пам`яттю, у них розвивається хвороба, яка називається склероз, що дуже сильно пошкоджує короткочасну пам`ять, а по мірі її прогресування у людини починаються проблеми і з тривалою пам`яттю. Спочатку забуваються якісь речі, які відбувалися зовсім недавно, а потім може забуватися те, що було вже дуже давно, десятки років тому. Ось в цьому випадку ведення особистого щоденника є відмінною профілактикою для підвищення працездатності пам`яті та уваги людини.

Існують різні форми уважності: одна форма - це здатність запам`ятовувати якісь події, інша форма - це здатність пам`ятати те, що потрібно зробити і ще одна форма - це здатність проявляти турботу до якоїсь людини, не забувати привітати її з якимось особистим святом і зайвий раз запитати, як у неї справи. Уважність до якоїсь людини може свідчити про Вашу культуру, про те, що Ви турботлива і чуйна людина. Всі ці форми уважності пов`язані між собою і різними видами пам`яті людини.

Уважність може проявлятися до людини, яка Вам подобається. Якщо почнете про неї якось піклуватися, допомагати її, то це буде говорити про те, що Ви володієте хорошою пам`яттю, якщо ж Ви маєте погану пам`ять і дуже розпорошені, але все одно можете піклуватися, про якусь людину і виявляти до неї увагу, то це говорить, що вона Вам дійсно дуже сильно подобається.

Створено багато онлайн ігор, у яких Ви зможете перевірити свою увагу і навіть трохи її розвинути. У цих іграх потрібно буде дуже пильно придивлятися в якісь картинки, щоб знаходити там відмінності або якісь предмети. Є ігри, де Вам потрібно буде щось запам`ятати з картинки, а потім спробувати це відтворити, це буде говорити про Вашу хорошу увагу до різних дрібниць і, з першого погляду, непомітні деталі.