Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Флеш ігри для двох також відносяться до категорій

Pacman Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Ігри про тварин Автомобілі Амур Арена Армія Атака Бігалки Бігати й стрибати Бійці Більярд Біологія Баскетбол Бен 10 Битви Бої Бомбермен Бомби Бросалки Війни Влучність Вогонь і вода Вода Волейбол Герої Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на вантажівках Гонки на машинах Гриби Губка Боб Дісней Діти Денді ігри Джунглі Дитячі гонки Догляд за тваринами Дороги Дорогоцінності Дріфт Дракони Зірки Зайці Замки Збиралки Зима Змагання Знайди пару Знайти вихід Золото Золотошукач Зомбі Кільцеві гонки Квести Клітини Кольорові ігри Коридори Космічні ігри Космос Коти Кролики Лінії Лабіринти Лабіринти для дітей Лицарі Міккі Маус Місто Магія Маріо Медведі Мода Монстри Ніндзя На спритність Наруто Настільні ігри Одяг Одягалки для дівчаток Підривалки Пінгвіни Перевдягалки Пляж Подарунки Подорожі Полювання Пригалки Принцеси Природа Прості ігри Реверсі Ретро ігри Руйнування Скарби Смішарики Собаки Солдати Сонік Старі ігри Стрілялки для хлопчиків Танки Танчики Теніс Трансформери Три в ряд Турнір Фішки Фентезі Формула-1 Фури Футбол Хокей Чемпіонат Черепашки-ніндзя Шарики Шахи Шашки Шутери

Грати в безкоштовні ігри онлайн на двох

Коли на подвір`ї є інші діти, то грати стає набагато цікавіше. Можна придумати сотні ігор, в яких гратиме кілька людей. Доганялки, хованки, козаки-розбійники - всі ці дитячі ігри, які вимагають обов`язкової участі відразу кількох людей. Самому ну ніяк не вийде грати в них. Крім того, основна маса спортивних ігор теж вимагає участі мінімум пари людей, а іноді й цілої команди, якщо мова йде про футбол, баскетбол або інші командні види спорту. Так, є такі дисципліни, в яких можна брати участь в поодинці, тільки заради того, щоб поставити якийсь рекорд, а не перемогти в іншої людини, хоча і рекорди теж ставляться в залежності від результатів іншої людини.

Те саме відбувається і з більшістю онлайн ігор. Правда тут можна знайти сотні ігор в яких Ви маєте можливість грати проти комп`ютера, тобто творці заклали в сюжет віртуального супротивника, з яким, часом, боротися дуже складно. Але поряд з цим було створено величезну кількість таких ігор, де можна грати зі своїм другом. Адже так набагато цікавіше, створюється живий азарт, кожен хоче довести, що він краще і що тільки він заслуговує перемогу. Ви можете змагатися, як в якихось реальних спортивних дисциплінах - тенісі, більярді або волейболі, так і в абсолютно абстрактних іграх в яких, немає головних героїв, а працювати доведеться з якимись кульками або іншими фігурками. До речі, удвох можна грати навіть в командні види спорту, тобто один гравець буде керувати всіма членами однієї команди, а інший - команди супротивника. Управління в іграх, цілком дозволяє реалізувати дану функцію, і процес стає набагато цікавіше. Завдяки цьому, значно розширюється асортимент ігор для двох. Так, можна сюди включити, всі командні, одиночні види спорту, якісь настільні, карточні, аркадні та ще багато-багато інших. Хоча, в принципі, можна будь-яку гру зробити для двох, просто грати по черзі і показувати результати своєї гри, але в цьому розділі зібрані саме ті, в яких можна знаходитися удвох одночасно у всьому процесі.

До речі, є можливість, як змагатися в чомусь проти іншої людини, так і навпаки, намагатися разом вирішити якусь проблему. Так, у більшості бродилок на двох, Вам, разом зі своїм другом, потрібно буде управляти по головному герою, які разом пересуваються і допомагають один одному вирішити якісь проблеми, які виникають по ходу гри. Це дає відмінну можливість перевірити командний дух і згуртованість у роботі. Разом набагато цікавіше, адже можна просто обговорити якісь моменти, з якими стикаються головні герої.