Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Грати в безкоштовні онлайн ігри на час

Час - та точка відліку координат, яка не залежить ні від яких матеріальних речей, воно йде не дивлячись ні на що. Іноді нам хочеться, щоб час йшов повільніше, коли у нас багато роботи, з якої потрібно швидко впоратися або ж ми переживаємо приємні моменти свого життя і хочеться, щоб час зовсім зупинився. А деколи, коли нам немає чим зайнятися або ж ми щось чекаємо, то хочеться, щоб час пролетів як можна швидше, а воно навпаки, здавалося б, ледве йде. У кожного буває така ситуація, що робота вже вся виконана, а ще залишається багато вільно часу, який потрібно кудись подіти. Хтось цей час на роботі може присвятити читанню цікавих книг, хтось перегляду новин, а хтось може включити онлайн ігри і тоді швидке зближення з відправкою додому буде гарантовано.

Цікаву категорію ігор представляють ті, в яких йде відлік часу. Найчастіше це прості аркадні ігри в яких, час може йти вперед, тобто по наростаючій і навпаки - за спадаючою і після закінчення того часу, якщо Ви не встигли впоратися із завданням, то на цьому гра закінчується. Це надає деякого азарту в грі, Вам доводиться швидше мислити, робити якісь дії, іноді це дуже добре стимулює до виконання завдання. Але буває так, що гонка за часом працює проти гравця, тобто Ви починаєте поспішати і у Вас все більше щось не виходить, це створює якусь напруженість, якийсь нервоз. Тому варто відразу для себе визначити, що для Вас дає відлік часу. Хоча, якщо Вас напружує відлік часу, то потрібно просто заспокоїтися і трохи зібратися, є хороша приказка, яка говорить: «Встигає завжди той, хто не поспішає». Можна зробити висновок, що чим більше Ви будете поспішати, тим більше будете не встигати в грі. Для людей, які завжди запізнюються, такі ігри будуть просто не виносимими, адже укластися в якийсь час для них просто нездійсненне завдання, яке вимагає колосальних зусиль. А комусь така постановка завдання буде тільки до душі, адже це показує їх зібраність і організованість. До речі, це є хорошим способом потренувати свою пунктуальність. Якщо Ви будете швидко і вчасно справлятися з якимись віртуальними завданнями, то для Вас не складе особливих труднощів встигнути на якусь зустріч або просто на роботу в поставлену годину.

Розділ, у якому є відлік часу, може похвалитися величезною кількістю ігор. Тут є простенькі ігри з якимись логічними завданнями. Але крім цього, представлено багато інших самих, різноманітних ігор - гонок на різних видах транспорту, стрілялок, переодягалок і так далі, тобто час - це додатковий фактор, який можна додати абсолютно в будь-яке завдання або будь-яку гру.