Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Любов в онлайн іграх також відносяться до категорій

Angry Birds Ігри для дітей 5 років Ігри на увагу Автобуси Амур Бігати й стрибати Барбі Барбі одягалки Бен 10 Велосипеди Веселі ігри Вуличні ігри Гаррі Поттер Гонки для дівчаток Гонки на мотоциклах Гравіті Дівчата Діти День святого Валентина Дитячі гонки Дитячий садок Доктор Зайці Замки Запускалки Зачіски Збиралки Знайди відмінності Знайти вихід Знаменитості Зомбі Кафе Квіти Квести Коні Космічні ігри Коти Лікарня Лінії Лабіринти Лодки Людина-павук Магія Макіяж Малюки Маріо Мода Модні аксесуари Морські ігри На спритність Одяг Одягалки для дівчаток Пазли Перевдягалки Перукарня Печиво Побачення Подорожі Поні Поцілунок Пригалки Приготування їжі для дівчаток Принцеси Природа Птахи Рапунцель Рибки Романтика Русалочка Спанч Боб Сутінки Тести Торгівля Три в ряд Уважність Фарби Феї Хімія Халк Хелловін Школа Школа монстрів Хай Шоу

Ігри для дівчаток про любов

Вже багато століть існує питання відносного того, що ж є любов, і відповідь до цих пір не знайдений. У кожного є власна думка на цей рахунок, тому даний термін і його ідея трактуються по-різному. Розглядати дане питання можна через призму філософії, науки, соціології. Але як би там не було, все сходиться в одному: кохання являє собою вираження будь-яких відносин між людьми, показуючи виникає між ними зв`язок.

З точки зору філософії, любов є суб`єктивним ставленням індивідуума до якого-небудь іншому суб`єкту або ж об`єкту. Отже, воно лише висловлює якесь відношення у вигляді співчуття, турботи, переживання, радості і т.п. Буває любов не тільки до людей, а й до конкретних предметів або ж процесам. Адже кожен з нас нерідко говорить, що любить чим-небудь займатися і т.д. Таким чином, ми любимо небудь неживе, хочемо це робити, брати участь в цьому і бути від того чи іншого заняття або речі в залежності. У той же час заняття або предмет можуть лише подобатися нам - ми не можемо любити його, оскільки любов - це щось суто обопільне, між двома індивідуумами. За відсутності відповідного почуття складно називати його справжнім.

З соціальної точки зору, любов є дуже важливим почуттям, необхідним для створення осередку суспільства і утримування людей один поруч з одним. Присутність любові супроводжується наявністю спільних інтересів, турботи, гарного настрою, переживань. Велика сім`я характеризується любов`ю між різними членами цієї родини: між батьками та їхніми дітьми, сестрами і братами, бабусями і дідусями і т.д. Настільки сильне почуття здатне утримати людей разом, в одному дусі. Саме завдяки йому наш світ повний доброти, яка незмінно перемагає злість

.

З точки зору науки, любов є складним біохімічним процесом, який відбувається в головах людей. Спільні інтереси, цікавість, велика пристрасть - це лише фон. Згідно з дослідженнями, процес триває не більше трьох років, проте часто він переростає в ряд інших форм, які здатні тривати ще досить довго. Завдяки даному процесу загострюються почуття по відношенню до якоїсь людини, один відчуває себе одержимим другим.

Дана категорія ігор дозволить вам познайомитися з загальновідомою формою любові, що виникає між персонажами різних статей. Ви зможете стати учасником різних пригод, пов`язаних з романтичними стосунками. Дані гри повні інтриг, супроводжуваних світом, конфліктами і спокійними романтичними стосунками між коханими. Все залежить лише від вашого побажання.