Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Ігри онлайн для дітей

Всі ігри розраховані на дітей, але є особлива категорія ігор, які розраховані на маленьких дітей. Саме в таких іграх діти зможуть зустрітися зі своїми улюбленими казковими героями, які дуже часто мають якусь супер силу. Також будуть представлені логічні задачки, які вимагають від дітей хорошого інтелекту, щоб їх вирішити або хоча б якоїсь елементарної логіки. Зазвичай, це дуже динамічні ігри, де потрібно швидко бігати, долати якісь перешкоди, збирати певні предмети на своєму шляху, запускати різні об`єкти, щоб потім отримати максимальну кількість очок за цей запуск, виставляти однакові предмети в одну лінію, щоб вони зникали.

Маленькі діти мислять інакше, ніж дорослі, тому для них ігри спеціально адаптовані. Сюжет може бути дуже простим, а часом навіть банальним, але дітям він сподобається найбільше. Зазвичай, є якийсь героїчний персонаж, який має врятувати бідних і нещасних людей з рук лиходіїв. На шляху цього героя зустрічаються інші лиходії, які постійно заважають йому дійти до кінця. Але навіть, коли він доходить до кінця, то там йому доводиться зустрічатися ще з ватажком банди, який не здається так просто. На шляху у цього героя можуть траплятися різні корисні предмети, які дають йому супер силу або просто додають очок у загальний підсумок. Рівні в грі виглядають дуже яскраво, багато контрастних кольорів, які створюють непередавану палітру. Досить часто в рівні використовують дірки чи провали на поверхні ігрового рівня, куди може провалитися головний герой, це створено як ще одна додаткова трудність. Майже всі герої мають здатність дуже високо стрибати, ці стрибки можуть бути вище їх власного росту в кілька разів. Такий тип ігор представляють основну складову категорії для дітей.

Також є більш абстрактні ігри, але не менш цікаві. Іноді Вам потрібно буде просто скласти якийсь пазл, щоб отримати гарну картинку. Пазли бувають різних розмірів і з дуже великою кількістю фрагментів, тому доведеться докласти чимало зусиль, щоб скласти їх до кінця, а особливо це важко, коли в грі ще йде відлік часу. Якщо Ви любите загадки на пошук правильного шляху, то для цього відмінно підійдуть ігри, де потрібно шукати правильний шлях у довгому і сильно заплутаному лабіринті. До речі, в подібні лабіринти деколи додають тривимірну графіку, що дуже сильно ускладнює завдання пошуку шляху. З усього цього розмаїття представлених ігор маленька дитина легко зможе знайти щось, що буде їй дуже близько.