Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Грати в ігри бродилки

Хтось вимагає від онлайн гри, якогось спокою, якихось розмірених дій, хтось любить просто розгадувати логічні задачки, а комусь подобаються активні динамічні дії, де потрібно швидко долати перешкоди і бігти вперед. Відмінною категорією, де зібрана велика кількість ігор, в яких потрібно бродити, щось шукати і наштовхувати на нові пригоди є «Бродилки». Тут завжди є якийсь головний герой, який може бути простою людиною, без якихось відмінностей; може бути людиною, яка володіє фантастичною силою; це може бути містичне створіння або навіть високотехнологічний робот; є бродилки, де головним героєм виявляється якась тварина, такі ігри ще більш улюблені маленькими дітьми. Якщо Ваш герой володіє супер силою, то це вносить більший інтерес у весь процес гри, але грати від цього не стає набагато легше, адже разом з ним додаються якісь складнощі у вигляді небезпечних ворогів або труднощів у самому рівні.

До речі, самі рівні в бродилках побудовані таким чином, щоб постійно доводилося стикатися з якимись труднощами, просто йти вперед і нічого не робити у Вас не вийде. Часто потрібно буде долати якісь обриви, для цього герой може дуже високо і далеко стрибати. Іноді потрібно буде долати не обриви, а якісь небезпечні речовини або ж вогонь. Коли справа стосується якихось труднощів в грі, то фантазія творців не обмежується чимось одним, вони намагаються впихнути в гру максимальну кількість різних перешкод, але й дають певні сили героєві гри, щоб він міг з цими перешкодами ефективно справлятися. Для створення рівня використовуються самі яскраві кольори, це додає грі кращої сприйнятливості і краще переносить гравця в сам процес гри.

Велики труднощі представляють різні вороги, які створюються в грі, щоб перешкодити головному персонажеві дійти до кінця. Дуже часто до них просто не можна торкатися, а то вони завдають певної шкоди. Іноді вони можуть ще використовувати якусь зброю. Одних Ви будете просто перестрибувати або обходити якось, а інших потрібно буде знищувати, це вже залежить від кожної конкретної гри. А якою же є кінцева мета певної бродилки? А все не так складно, цілі можуть бути різними: десь Вам потрібно буде врятувати бранців, в іншій грі Вам потрібно зібрати якісь предмети, які дадуть можливість перейти на наступний рівень. Такими предметами можуть бути артефакти, старожитності, коштовності або ж прості ключі, які відкривають двері в рівні.