Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Безкоштовні ігри онлайн бігалки також відносяться до категорій

Angry Birds Ігри для дітей 5 років Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Автомобілі Алкоголь Арена Бігалки Бігати й стрибати Бійці Бен 10 Бродилки для хлопчиків Бросалки Війни Вогонь Втеча Герої Гравіті Гроші Губка Боб Дівчата Денді ігри Дороги Дракони Екшн Зірки Задачі Зайці Збиралки Зброя Змагання Знайти вихід Знаменитості Зомбі Казки Квести Кольорові ігри Конвеєр Конструкції Кораблі Коридори Космос Коти Кролики Лікарня Літаки Лабіринти Лабіринти для дітей Лицарі М`ячик Місто Магія Майбутнє Мама Маріо Медицина Монстри Мурашки Ніндзя На спритність Набивалки Небо Однороги Олімпійські ігри Пірати Паркур Пляж Подорожі Поні Понівіль Привиди Пригалки Прості ігри Ракети Реакція Рейнджери Ретро ігри Руйнування Рятувалки Сімпсони Садок Свині Скарби Скубі-Ду Смішарики Собаки Спанч Боб Старі ігри Стрілялки для хлопчиків Страшилки Страшні ігри Стрибки Тото Утікалки Фентезі Фрукти Футбол Халк Черепахи Швидкість Школа Шукалки Шукати предмети Шутери

Грати в ігри бігалки

Бігати уміють всі здорові люди, тварини і навіть вже роботи, які створені людиною. Для тварин біг особливо важливий, тому як часто саме від нього залежить життя тварини. Біг по своїй суті, це спосіб пересування, швидкого пересування під час якого інтенсивно працюють найбільші мишци ніг і активно виділяється велика кількость енергії. Ось по цьому біг є дуже енергоємним процесом, який потребує безлічі сил і енергії, що у свою чергу веде до необхідності вибору правильного харчування, яке містить велику кількість вуглеводів і білків. Біг є дуже корисним процессом, тому як він добре розвиває загальну фізичну форму і укріплює здоров`я. Є різні варіанти бігу, як біг підтюпцем, при якому легко навантажуються м`язи всього тіла, так і швидкий біг при якому сильно навантажуються м`язи ніг. Бігом корисно займатися в будь-якому віці і особливо він буде корисний, якщо ним займатися в місцях, де максимальна кількість свіжого повітря, тому що дихати забрудненим повітрям під час бігу, украй погано. Бігати потрібно починати по небагато, інакше для фізично не підготовленої людини це буде лише шкідливо. Спочатку варто виходити на прогулянки, бистру ходьбу, потім починати бігати легким підтюпцем, а потім вже давати навантаження більше.

Більшість активних видів спорту, особливо командних, засновані саме на бігу. І в цих видах спорту, чим швидше всі члени команди, тим більше шансів у них виграти. Є однойменні легкоатлетичні види спорту, як біг, біг з перешкодами, марафонський біг і так далі. Особливо цікавий марафонський біг, які заснований на довгому забігу в декілька десятків кілометрів, в основному більше п`ятдесяти кілометрів.

Багато активних ігор використовують біг, але є ігри, які навіть засновані на бігу і чим краще Ви там покажете результат, тим більше шансів зайняти призове місце. Такі ігри розвивають в дітях любов до спорту і до здорового способу життя, що дуже корисно для дітей будь-яких віків. І чим більше у нас буде спортивних дітей, тим краща ситуація буде з їх здоров`ям. Адже як мовиться: `Рух - це життя`. І біг дуже добре забезпечує цим рухом.