Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Вам також будуть цікаві ще й такі ігри

Ігри для дівчаток Барбі

За останніх, майже, пів століття проста лялька, яку назвали Барбі, змогла досягти просто приголомшуючої популярності. Ніхто б навіть не міг подумати, що таке можливо, але ця лялька зараз продається практично у всіх куточках світу, а там де вона не продається, то про неї все одно могли чути. У далекому 1959 року ніхто не розраховував, що через більш як 50 років, Барбі зможе отримати таку популярність. Народилася ідея створення Барбі, а незабаром і сама вона в штаті Вісконсін і її батьками були Рут і Елліот Хендлер. Що цікаво, то називалася вона спочатку не так коротко, як про неї зараз можна чути, а її повне ім`я - Барбара Мілісент Робертс. Звичайно, що таке ім`я було б трохи важкувато запам`ятати, тому коротке ім`я прижилося набагато краще і швидше. Незабаром це ім`я переросло в справжній бренд, який добре розрекламований. Під цим брендом зараз випускається ще багато інших схожих іграшок.

Натхненням для створення саме такої ляльки стали дивні паперові іграшки, які користувалися особливою популярністю в той час. Особливістю цих паперових іграшок був той момент, що будь-яку іграшку можна було взяти і з легкістю переодягнути в якийсь інший наряд або трошки постаратися і самому зробити свій унікальний наряд. Завдяки цій особливості, Барбі і почала заробляти ту нереальну популярність, яку вона зараз має у всьому світі. Адже, коли купується лялька, то можна сказати, що це основа для всіх подальших купівель, а саме для покупок величезної кількості нарядів, які створюються для цієї ляльки. Часто так буває, що сама лялька не так дорого коштує, як ті наряди, які можуть для неї купуватися, адже в їх виробництві використовуються досить дорогі тканини і матеріали. Зрозуміло, що з часом творці Барбі вирішили не зупинятися виключно на одних нарядах і тому зараз ми можемо бачити такий достаток різних аксесуарів, які використовуються Барбі і її друзями. Але разом з тим, що пропонувалося на прилавках магазинів, діти створювали ще багато нарядів самостійно, адже це не представляло якоїсь особливого праці, достатньо було просто вибрати якусь хорошу тканину, вирізати з неї плаття і зшити в декількох місцях. Це давало можливість створювати для Барбі цілі унікальні колекції одягу, якого точно більше ні в кого не було. Крім того, при великому бажанні, завжди можна було якось змінити ті наряди, які продавалися для цієї ляльки, якщо в них не подобалася якась деталь.

Барбі Але от якщо повернутися в первинний зовнішній вигляд Барбі, як тільки вона була створена, то в даний час, така лялька не була б нормально сприйнята громадськістю та дітьми, адже тоді вона мала трохи відлякуючий зовнішній вигляд. Спочатку вона була зображена всього лише в двох тонах - чорному і білому, адже тоді ще не використовували інші контрастні фарби. Також спочатку вважали, що Барбі одягнена занадто вульгарно, адже на ній був купальник. Незважаючи на те, що купальник був закритого типу, але це все одно викликало бурю негативних емоцій з боку громадськості. Дочці творців цієї ляльки дуже сильно подобалися стрункі модельні форми, що істотно і вплинуло на той зовнішній вигляд, який отримала Барбі. Це було також серйозним чинником, який відбився на популярності Барбі. Ще одним дуже цікавим моментом є те, що спочатку Барбі виглядала не такою молодою дівчиною, якою ми зараз можемо її бачити, а це була досить серйозна дама, яка більше схожа на бізнесвумен.

Друзі Барбі

Рут і Елліот Хендлер вирішили не зупинятися на одній ляльці, і дуже швидко у неї з`явився друг, якого назвали Кеном. Зараз вже придумано величезну кількість любовних історій, в які втягнута Барбі з Кеном. Кена також постаралися зробити модельної зовнішності з атлетичною статурою, це був такий собі прототип ідеального чоловіка. Разом вони виглядали і виглядають зараз дуже здорово, враховуючи, що обох можна легко переодягати в ті чи інші вбрання за своїм бажанням. Трохи пізніше було вирішено зробити для Барбі подругу, адже завжди цікавіше грати декільком різними ляльками, ніж декількома однаковими. Таким чином, у Барбі з`являється ще й сестра, а з часом, дуже багато нових родичів, які володіють своїм унікальним виглядом. Але створенням цілої родини ніхто не хотів обмежуватися, тому почали з`являтися навіть тварини, які використовуються разом з цими ляльками. Для таких іграшкових тварин також придумуються якісь цікаві вбрання, адже всі повинні виглядати по самій останнім моді, яка була в той чи інший проміжок часу.

Дім Барбі

У середині 60-хх років минулого століття у нашої ляльки починає з`являтися своє власне житло, в якому вона може спокійно оселитися зі своєю сім`єю або друзями. Зрозуміло, що одного тільки будиночка для ляльки не достатньо, тому розробляється багато мініатюрних меблів, якими, по ідеї, повинні користуватися Барбі, Кен, Сідні та інші герої з цього нового світу. І цей світ дійсно можна назвати таким словом, адже окрім нарядів і будиночків, у ляльок починають з`являються свої автомобілі і навіть специфічні професії, тому в ті часи можна побачити ляльки Барбі, але в певному одязі, що говорить про їх специфічну професію - це могли бути вчительки, медсестри, міліціонери і навіть рятувальники. Не подумайте раптом, що був всього лише один варіант будиночка, їх також було дуже багато і всі вони були різними, в якихось був басейн, в якихось його не було, але був тенісний корт або ще щось. Деякі будинки були представлені у вигляді великої ферми або ранчо. Все це давало можливість побудувати ціле місто, якби кожна дитина принесла свою ляльку і її будиночок в одне місце. У якомусь роді це був справжній прорив у світі іграшок.

Сучасні технології дали можливість зробити ляльку Барбі ще більш функціональною. У неї можуть легко повертатися ноги і руки в різні боки, її тіло іноді начиняють електронікою для того, щоб лялька могла розмовляти або навіть робити якісь рухи, в результаті чого ми отримуємо практично кіборга, а не ляльку. Крім того, всі ті аксесуари, які активно використовуються дітьми для гри з лялькою, також отримують якусь функціональність, так в результаті цього автомобілі можуть самостійно рухатися, а в будинках можуть працювати деякі системи життєзабезпечення, як в справжніх будинках. Не дивлячись на стрімкий розвиток інтернету та інформаційних технологій в цілому, Барбі і далі в наші дні має пристойну популярність у дітей і вони граються нею в реальності, що безсумнівно дуже добре. Хоча віртуальна лялька все сильніше намагається витіснити реальну, з життєвого простору дітей.

Барбі Можливо, граючи в ігри для дівчаток Барбі, віртуальну Барбі не можна помацати, як реальну, але можливостей у неї значно більше. В онлайн іграх Барбі може виступати, як окремий живий герой, який повинен виконувати поставлене місію. У таких бродилках, зазвичай, Барбі наділяють якимись рідкісними особливостями, які дозволяють їй справлятися з усіма труднощами на шляху. Але таких ігор дуже мало і в більшості, дівчаткам потрібно займатися виключно модою і різними нарядами. Одягати вже готові варіанти одягу на Барбі найпростіше, але часом трапляються такі ігри, де потрібно самостійно пробувати створити свої якісь унікальні наряди, в які потім буде одягнена наша героїня. Часто буває, що доводиться займатися макіяжем цієї ляльки. Може здатися, що вона вже й так ідеально виглядає і нічого більше змінювати не потрібно, але насправді є чим зайнятися і що змінювати в її зовнішньому вигляді. Такими іграми слід користуватися дівчаткам, адже в них можна легко навчитися, як правильно потрібно користуватися тими чи іншими косметичними засобами, щоб домогтися поставлених цілей.

Барбі для маленьких

Для більш маленьких дітей, які ще не особливо усвідомлюють, що таке мода і що таке косметика, є прості ігри, в яких потрібно буде розмалювати Барбі або інших її друзів. Весь процес розмальовки проходить дуже просто, адже для цього досить вибрати будь-який колір, який сподобався найбільше і нанести на ту область, яка повинна бути зафарбована в цей колір, як все моментально виконується. Буває таке, що Барбі разом з Кеном або сама займається якимись екстремальними видами спорту в іграх, так, наприклад, запросто можна побачити її на велосипеді або на роликах. Як виявляється, то це у неї дуже не погано виходить, тому Ви можете отримати не мало задоволення від усього ігрового процесу.

Мультфільми з Барбі

В окрему лінію можна виділити мультфільми, які були створені за участю Барбі. Ці мультфільми отримали велику популярність серед дітей маленького віку. У них лялька виглядає, напевно, ще гарніше, ніж у реальності у вигляді ляльки. І так, найпершим мультфільмом, який був створений за участю ляльки Барбі, був «Лускунчик», в якому Барбі виконала роль Клари. Ця маленька Клара, за сюжетом мультфільму, отримала від своєї тітки дуже оригінальний і незвичайний подарунок - маленького дерев`яного солдата, разом з ним тітка розповіла про магічне походження цього солдатика. Звичайно, що спочатку юна Клара просто не повірила у все це, але як виявилося пізніше це справжнісінька правда, адже цей маленький солдатик, він же Лускунчик, зменшив її до своїх розмірів і потім вони разом опинилися в дивовижних пригодах.

Після величезного успіху цього мультика, Барбі почала з`являтися ще в багатьох інших. Все це було подано таким чином, немов Барбі актриса, яка виконує ту чи іншу роль, але найголовніше, що це нормально сприймається дітьми, і вони отримують чимало задоволення від перегляду таких мультиків. У всіх подальших мультфільмах за основу сюжету беруться відомі казки, які трохи переробляються під відому ляльку. Тому ми можемо бачити історію про Рапуцель, яка називається «Барбі і дракон», трохи пізніше з`являється історія про Дюймовочку, яка називається «Барбі. Казкова країна Мармедія ». А далі такі відомі як «Принцеса і жебрачка», «Барбі і 12 танцюючих принцес і ще багато інших цікавих мультфільмів.

Популярність Барбі

Лялька Барбі мала неймовірний вплив на культурне виховання дітей, адже багато дітей намагалися якось бути схожими на цю ляльку і навіть наслідувати їй у якійсь мірі. Якщо дитина наслідує цій ляльці в дитинстві, то в цьому немає нічого поганого, гірше стає, коли на ляльку починають наслідувати вже дорослі люди, а таке часто зустрічається. Для того, щоб бути схожими на Барбі дівчата роблять дуже ризикові пластичні операції і кардинально змінюють свій зовнішній вигляд. Це може серйозно насторожувати і навіть лякати. А ще, дуже багато дівчат сідають на небезпечні дієти, для того, щоб отримати такі ж пропорції тіла, як у відомій ляльки.

Багато знаменитостей останнім часом захоплюються тим, що випускають свої міні копії, у вигляді ляльок схожих на Барбі. Нерідко такі ляльки випускаються в дуже маленькому тиражі і стоять величезні гроші. Є деякі екземпляри ляльок, які були випущені реально в одному примірнику, адже для їх створення повністю використовувалася ручна робота. Ясна річ, що такі ляльки коштують величезних грошей і навіть добре забезпечені люди не можуть собі дозволити. Буває таке, що саму звичайну ляльку Барбі одягають у дуже дорогі наряди, які прикрашені справжніми дорогоцінними каменями, а все для того, щоб віддати данину моді.

Барбі та мода

Вже відомо, що спеціально для цієї ляльки було випущено величезну кількість одягу, яка розбита на цілі епохи. Але під цим відомим брендом почав випускатися і реально одяг для дітей шкільного та дошкільного віку. Що цікаво, то відразу можна зрозуміти, що цей одяг був немов пошитий для Барбі, адже в ній використовуються якісь яскраві прикраси або стрази, які не використовуються в будь-якому іншому одязі. Крім одягу випускається також багато аксесуарів для школярів під даним брендом. Особливо часто можна побачити рюкзаки, на яких написано «Барбі» і намальована ця лялька.

Але не все так добре, як може здатися на перший погляд. Справа в тому, що за всі ці роки у Барбі набралося чимало конкурентів і заздрісників, які всіляко намагаються втягнути її в бруд, але у них це не ніяк не виходить, адже по суті Барбі аристократична і дуже чиста лялька, яка не піддається на провокації і завжди тримає голову високо. Вона є відмінним прикладом для наслідування багатьом дівчатами і цим прикладом потрібно користуватися, якщо є бажання стати справжньою леді, яка знає, чого вона хоче і як вона має виглядати. У неї завжди є чому вчитися новому і нічого поганого від неї не побачиш і не почуєш. Тому всі дівчатка, які ще не мають у себе вдома такої ляльки, повинні найближчим часом її отримати, щоб можна було проводити весело час в цікавій компанії. Барбі прищеплює дітям любов до спорту своїм прикладом, коли займається цим спортом на вулиці під час пробіжок або просто ходить в тренажерний зал. Також можна побачити цю ляльку за якоюсь педагогічною діяльністю, що повинно викликати ще більший інтерес до навчання і отримання нових знань. І не варто забувати про доступ до онлайн ігор, в яких активно бере участь Барбі. Вона намагається триматися у всіх модних течіях, щоб бути затребуваною. Якщо діти люблять читати, то їм потрібно, в будь-якому випадку, постаратися обзавестися спеціальною літературою, яку випустила Барбі. Це не тільки журнали і газети, а цілі книги, в яких розповідається про манери доброї поведінки, про те, як потрібно поводитися в тих чи інших місцях, про те, що потрібно робити, щоб добре виглядати і ще про багато інших корисних речей, які повинні знати діти. Не все можна знайти в бібліотеках або книжкових магазинах, але можна скористатися доступом до інтернету, а ось там повинно бути абсолютно все, що тільки може зацікавити.

Дотепер дивує той факт, як невеликий шматочок пластику зміг підкорити всіх дітей у світі і мова йде не тільки про дівчаток, а їх про хлопчиків, адже буває таке, що їм подобатися грати цією іграшкою разом з дівчатками. Головне, що створюється враження, немов для Барбі не існує часу, адже вона залишається такою ж красивою, такою ж модною, такою ж популярною. Більш того, з роками у неї все краще виходить освоювати нові напрямки в моді, мистецтві і житті вже не тільки дітей, а й дорослих людей.