Реклама

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Реклама

Безкоштовні ігри онлайн аркади

Серед дорослих людей та і частково серед дітей найбільшою популярністю користуються аркадні ігри, в яких немає якогось конкретного сюжету і Вам потрібно просто виконувати поставлене завдання, яке полягає в прояві своєї спритності, реакції, феноменальній пам`яті або ж сильної логіки. У таких іграх немає якихось конкретних головних героїв, найчастіше Вам потрібно буде мати справу зі звичайними геометричними фігурами - колами, квадратами, трапеціями, які утворюють платформи або щось на подобі цього. Велику складову представляють ігри, де потрібно буде проводити певні маніпуляції з якимись однорідними предметами. Наприклад, переставляти однакові фрукти так, щоб вони утворювали однаковий ряд, після чого вони будуть зникати, а Ви отримаєте якусь кількість очок. Тут практично немає ігор в яких буде представлений якийсь чоловік у вигляді головного чи другорядного героя, тільки абстрактні фігури, які імітують живі істоти.

Саме в цій категорії розкривають в людині певний потенціал до логічних завдань. Щоб пройти рівень доведеться зіткнутися з поставленим завданням, а воно має під собою саме логічне підгрунтя і тільки на другому місці можуть стояти дії, в яких необхідно буде проявляти спритність або реакцію. Напевно, завдяки цьому основна аудиторія представлена ​​з більш старших людей, яким вже не цікаві якісь гонки чи переодягалки, а цікавлять ігри, в яких потрібно думати і думати дуже напружено. Графіка завжди на вищому рівні, тут не потрібно промальовувати якісь дрібні елементи в сюжеті. Всі складові елементи гри мають великі розміри, які зручні для маніпуляцій. Такі елементи насичені яскравими кольорами, які так і кидаються в око, хоча практично всі флеш ігри насичені сильними контрастами, таким чином, роблячи як би, виклик гравцеві.

Якщо Вам стало дуже нудно за роботою і хочеться хоч на пару хвилин відволіктися, щоб без якогось напрягу посидіти за грою, то категорія «Аркад» відмінно для цього підійде. Це, можна сказати, самі універсальні серед усіх онлайн ігор, у принципі з них і починався розвиток всіх флеш ігор. Здавалося б, такий простий, і примітивний сюжет зможе отримати величезну популярність. А це вкотре доводить ту істину, що все геніально - просто. Тому якщо у Вас не виходить справитися з якимось завданням, то поставтеся до нього більш просто, адже чим більше Ви будете ускладнювати, тим важче буде розбиратися тим людям, які зіткнутися з Вашим творінням.